KONST / Litografier / Litografi 8001306
nr 800 1306
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), 218/300, signerad, motivets mått: 31x43
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:57:39
29/12 21:22:42
7/1 19:02:49
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson